Wholesale Distributor of a wide range of products which include hp all in one desktops, hp pavilion all in one desktop, acer desktop computer, acer computers available on gem, dell optiplex desktop computer and dell desktop i3.
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Celeron |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics | Intel UHD |
| Wi Fi | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Packing Type | Box |
| Screen Size | 26 Inch |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 68500 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | HDD + SSD |
| Storage Size | 256 GB |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Power Source | Electric |
| Packing Type | Box |
| Screen Size | 28 Inch |
| Phase | Single Phase |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 68000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Celeron |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | HDD + SSD |
| Storage Size | 1 TB |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Model Number | CA1234IN |
| Body Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Voltage | 220 V |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 49599 / Piece Get Latest Price
| Brand | Acer |
| Processor | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 21.5 inches |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Operating System | Windows 11 |
| OS Installed | DOS |
| Usage/Application | Business Use |
| Warranty | 3 Years |
| Color | black |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 69000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | i5 |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 8 |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Personal Use |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Drive Capacity | 320 GB |
| Hard Drive Size | 160 GB |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 64 GB |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Slim |
₹ 41900 / Piece Get Latest Price
| Brand | Acer |
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 19.5 inches |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | M200 |
| Warranty | 3 Years |
| Usage/Application | Business Use |
| Color | BLACK |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 64100 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i7 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Model Name/Number | M200 |
| Operating System | Windows 11 |
| Usage/Application | Business Use |
| Warranty | 3 Years |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 24999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 10th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 256 GB |
₹ 62000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Form Factor | Tower |
| Screen Size | 19.5 inches |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | dell 3000 |
| Warranty | 3 Years |
| Usage/Application | Business Use |
| Wi Fi | Yes |
| Graphics | intel |
| Weight | 5.420kg |
| Color | black |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 512 GB |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 49850 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Warranty | 3 Year |
| Wi Fi | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Shape | Flat |
| Material | Plastic |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 52000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Brand | DELL |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | DELL |
| Operating System | DOS |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Model Name/Number | Optiplex 5090 |
| Screen Size | No Monitor |
| Accessories | KEYBOARD & MOUSE |
| Usage/Application | BUSINESS & HOME |
| Color | STAR BLACK |
| Warranty | 3 Year |
| Memory Size | 8GB |
| In The Box | YES |
| Processor Type | i5 |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 24000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP ProDesk |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Size | 14 inches |
| Form Factor | Tower |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Personal Use |
| Color | Black |
| Brand | HP |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM Size | 4 GB |
| RAM | 32 GB |
| Storage Size | 256 GB |
Minimum order quantity: 1 Piece
| Brand | HP |
| Operating System | DOS |
| RAM Memory Installed Size | 4 GB |
| CPU Model | Core i3-10100 |
| Colour | BLAK |
| CPU Manufacturer | Intel |
| CPU Speed | 2.4 GHz |
| RAM Memory Maximum Size | 4 GB |
| Hard Disk Description | HDD |
| Graphics Chipset Brand | Intel |
₹ 41926 / Piece Get Latest Price
| Series | Hp Desktop 280 G9 Mt |
| RAM Size | 8 GB |
| Processor | Intel i5 |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | Linux |
| Storage Type | HDD |
| Screen Size | 22 inches |
| Storage Size | 1 TB |
| Form Factor | Slim |
| Brand | HP |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | Personal Use |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 26445 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Slim |
| Processor | Core i7 |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Form Factor | Slim |
| Warranty | 3 Years |
| Usage Type | Education, Home |
| Usage/Application | Business Use |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 16 GB |
| Storage Size | 512 GB |
₹ 29000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 4 GB |
| Storage Type | SSD |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 10th Gen |
| Processor Type | i3 |
| Brand | DELL |
| Screen Size | No Monitor |
| Model Name/Number | Optiplex |
| Wi Fi | No |
| Accessories | KEYBOARD & MOUSE |
| Usage/Application | BUSINESS & HOME |
| Color | STAR BLACK |
| Warranty | 3 Year |
| Memory Size | 4GB |
| In The Box | YES |
| Operating System | DOS |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 99999 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Desktop |
| Brand | HP |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Business |
| Graphics | Integrated |
| Warranty | 3 Year |
₹ 69999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 27 inches |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 512 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 49999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | aspire |
| Warranty | 1 Year |
| Color | White |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 29000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 21.5 inches |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | Veriton |
| Warranty | 3 Years |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 29999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 21.5 inches |
| Form Factor | Micro |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 1 TB |
₹ 39999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 21.5 inches |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
₹ 49999 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 23.8 Inch |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Brand | HP |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Touch Screen | No |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Business |
| Graphics | Integrated |
₹ 39999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 1 TB |
₹ 41999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
₹ 47999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
₹ 39999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i3 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | VERITON |
| Warranty | 3 Years |
| Color | Black |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 256 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 55555 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 |
| Warranty | 3 Years |
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Z2 |
| Processor | Intel Xeon |
| RAM Size | 16 GB |
| Shape | Rectangular |
| Storage Type | SSD + HDD |
| Supported Operating Systems | Microsoft Windows Server |
| Graphics | NVIDIA Quadro |
| OS Installed | Windows 11 |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Screen Size | 15" |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Set Contain | Keyboard, Mouse, Desktop, CPU |
₹ 88000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Z2 |
| Processor | Core i9 |
| RAM Size | 32 GB |
| Shape | Rectangular |
| Storage Type | SSD |
| Supported Operating Systems | Windows |
| Graphics | NVIDIA Quadro |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Display | 27 inch |
| Model Name/Number | HP Z9 G9 |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 114750 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Z2 |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Graphics | NVIDIA Quadro |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
Minimum order quantity: 1 Piece
HP Z2 Tower G9 Workstation/Intel Core i7-14700 16GB DDR5 4800 1Tb Pcie-4X4 2280 Value M.2 Solid State Drive/Dvdrw/Windows 11 Pro/ 64 Minidp-To-Dp Adapter/ 700W/ 3 Yrs Warranty(A1Zy1Pt), Black
Ashok Kumar Rebari (CEO)
Dev Technology
Office No.-07, Floor-1st, Plot -290, Katayu Mansion, Dr Dadasaheb Bhadkamkar Marg, Grant Road
Mumbai - 400007, Maharashtra, India