Pioneers in the industry, we offer hp all in one desktops, hp computer available on gem, hp desktop computer, hp desktop on gem, hp 200 pro g4 22 all in one pc and hp desktop 280 g9 from India.
₹ 78000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics | Intel UHD |
| Warranty | 3 Year |
| Wi Fi | No |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Screen Size | 27 Inch |
| Packing Type | Box |
| Material | Plastic |
| Waranty | 1 Year |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 49000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Packing Type | Box |
| Screen Size | 28 Inch |
| Power Source | Electric |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 57000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | All In One |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Power Source | Electric |
| Screen Size | 26 Inch |
| Material | Plastic |
| Shape | Flat |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 24999 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Core i7 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Size | 27 inches |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Brand | HP |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Storage Size | 512 GB |
₹ 33000 / Piece Get Latest Price
| Brand | HP |
| Processor | Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Storage Size | 512 GB |
| Screen Size | 19.5 inches |
| Form Factor | Tower |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Warranty | 1 Year |
| Usage Type | Office, Business |
| Usage/Application | Personal Use |
| Graphics | Integrated |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| hp | 35000 |
Minimum order quantity: 1 Piece
| Operating system | DOS3 |
|---|---|
| Memory | 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Standard memory note | Transfer rates up to 3200 MT/s. |
| Memory Slots | 2 DIMM |
| Internal Storage | 1TB HDD |
| Storage type | HDDD |
| Internal drive bays | Two 3.5 (8.89 cm) HDD |
| Optical drive | HP 9.5 mm Slim DVD-Writer |
| Processor | Intel® Core™ i5-12500 (up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 18 MB L3 cache, 6 cores, 12 threads)45 |
| Processor family | 12th Generation Intel® Core™ i3 processor |
| Chipset | Intel® H670 Intel® H7706 |
| Weight | |
| Graphics | Integrated |
| Graphics (integrated) | Intel® UHD Graphics 770 |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 15.5 x 30.3 x 33.7 cm8 |
| Form factor | Tower |
| Keyboard | HP 125 Wired Keyboard |
| Pointing device | HP 125 Wired Mouse |
| Audio | Realtek ALC3867 codec, universal audio jack with CTIA headset support, audio line-out rear ports (3.5 mm), multi-streaming capable |
| Expansion slots | 1 full-height PCI 2 M.2 1 PCIe 3 x1 1 PCIe 4 x169101112 |
| I/O Port location | Front Rear |
| Ports | Generation Intel® Core™ processors) 2 USB 2.0 Type-A, 1 HDMI, 1VGA, 1 RJ-45, 1 power connector, 1 serial, 1 line in, 1 line out (systems with 12th Generation Intel® Core™ processors) |
| Wireless | Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 wireless card |
| Security management | Padlock loop Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Integrated accessories cable lock Slim cable lock141516 |
| Ecolabels | EPEAT® registered |
| Sustainable impact specifications | 15% post-consumer recycled plastic 80 Plus® Gold power supplies available17 |
| Energy star certified | ENERGY STAR® certified |
| Manufacturer Warranty | 3 year limited warranty includes 1 year of parts, labor and on-site repair. Terms and conditions vary by country. Certain restrictions and exclusions apply. |
2 USB Type-A 10Gbps signaling rate, 4 USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 headphone/microphone combo (systems with 12th Generation Intel® Core™ processors)
2 USB Type-A 10Gbps signaling rate, 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 USB Type-C®, 1 USB 2.0 Type-A, 1 headphone/microphone combo (systems with 13th Generation Intel® Core™ processors)
2 USB 2.0 Type-A, 1 HDMI, 1VGA, 1 RJ-45, 1 power connector, 1 serial, 1 line in, 1 line out (systems with 12th Generation Intel® Core™ processors)
2 USB 2.0 Type-A, 1 HDMI, 1 DisplayPort™, 1 RJ-45, 1 power connector, 1 serial, 1 line in, 1 line out
₹ 49999 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Storage Size | 512 GB |
| Processor Generation | 12th Gen |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Business |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
₹ 39000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 22 Inch |
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Brand | HP |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Business |
| Graphics | Integrated |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP ProDesk |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Micro Tower |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Education, Office, Business |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 160000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP OMEN |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 1 TB |
| Form Factor | Tower |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Gaming, Business |
| Graphics | 8 GB Graphics |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Slim |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Desktop |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
₹ 49999 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Desktop |
| Brand | HP |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Business |
| Graphics | Integrated |
| Warranty | 3 Year |
₹ 65000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP ProDesk |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| OS Installed | DOS |
| Usage Type | Business |
| Graphics | Integrated |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 39000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 22 Inch |
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Brand | HP |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Business, Office |
| Graphics | Integrated |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 64998 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 23.8 Inch |
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i5 |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Brand | HP |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
| Usage Type | Office, Business |
| Graphics | Integrated |
| RAM | 8 GB |
| RAM Size | 16 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 51000 / Piece Get Latest Price
| Series | HP All In One |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| OS Installed | DOS |
| Usage Type | Office, Education, Business |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 66500 / Piece Get Latest Price
| Series | HP ProDesk |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
Ashok Kumar Rebari (CEO)
Dev Technology
Office No.-07, Floor-1st, Plot -290, Katayu Mansion, Dr Dadasaheb Bhadkamkar Marg, Grant Road
Mumbai - 400007, Maharashtra, India