Our range of products include hp all in one desktops, hp 280 g6, hp all in one desktops available on gem, hp desktop computer and hp desktop 280 g9 mt.
₹ 33990 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Celeron |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Warranty | 1 Year |
| Wi Fi | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | HP |
| Power Source | Electric |
| Phase | Single Phase |
| Screen Size | 28 Inch |
| Packing Type | Box |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 56822 / Piece Get Latest Price
| Brand | HP |
| Drive Capacity | 320 GB |
| Processor | Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD |
| Storage Size | 1 TB |
| Screen Size | 18.5 inches |
| Form Factor | Micro |
| OS Installed | Windows 11 Pro |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 28999 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 19.5 Inch |
| Processor | Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Brand | HP |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 128 GB |
| OS Installed | Windows 11 |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 38777 / Piece Get Latest Price
| Series | HP Slim |
| Processor | Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Storage Size | 512 GB |
| Screen Size | 19.5 inches |
| Form Factor | Slim |
| Warranty | 3 Years |
₹ 53999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 12th Gen |
HP 280 G9 MT Desktop Intel CoreTM i3-12100/ 8GB / 512GB SSD/Windows 11 Pro/USB Keyboard & Mouse / 3 Years Warranty/Bluetooth/WiFi,19.5'' Monitor/Serial Port./782M1PA
Ashok Kumar Rebari (CEO)
Dev Technology
Office No.-07, Floor-1st, Plot -290, Katayu Mansion, Dr Dadasaheb Bhadkamkar Marg, Grant Road
Mumbai - 400007, Maharashtra, India