Prominent & Leading Wholesale Distributor from Mumbai, we offer lenovo ideacentre a340 desktop, lenovo ideacentre desktop, lenovo all in one desktops, lenovo thinkcentre desktop, lenovo ideacenter desktop and lenovo ideacentre 3.
₹ 42999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | All In One |
| Processor Generation | 10th Gen |
Minimum order quantity: 1 Piece
Lenovo IdeaCentre A340 23.8-inch FHD All-in-One Desktop (10th Gen Intel Core i5/8GB/512GB SSD/Windows 10/Office 2019/HD 720p Camera/Wireless Keyboard & Mouse/Business Black), F0E800VXIN
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Small Form Factor |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel UHD |
| Warranty | 3 Year |
| Wi Fi | Yes |
Minimum order quantity: 01 Piece
90XW0080IN IdeaCentre Tower 08IRH9 Intel Core i3-1315U/8GB RAM/512GB SSD/Windows 11 Home SL/USB Wired Keyboard & Mouse/3YRS
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 23.8 Inch |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Brand | Lenovo |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Storage Size | 512 GB |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel UHD |
| Warranty | 3 Year |
| Wi Fi | Yes |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 67500 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Lenovo ThinkCentre |
| Processor Generation | 13th Gen |
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400/ 16GB / 512GB SSD/DOS/USB Keyboard & Mouse / 3 Years Warranty/12JH002NIH
₹ 56000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 23.8 Inch |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Storage Type | SSD |
| Brand | HP |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Storage Size | 512 GB |
| Processor Generation | 12th Gen |
| Operating System | Windows 11 Home |
| OS Installed | Windows 11 |
| Warranty | 1 Year |
| Wi Fi | Yes |
| RAM | 8 GB |
| RAM Size | 16 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
Lenovo Ideacentre AIO AMD Ryzen 7 7735HS 23.8" FHD IPS All-In-One Desktop(16GB RAM/512GB SSD/Win11/Microsoft 365 Basic + Office Home 2024/3Wx2 Speakers/5MP Camera/Wireless Keyboard & Mouse),F0HR008YIN
₹ 43000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel UHD |
₹ 45000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Xeon |
| RAM | 32 GB |
| Storage Type | SSD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 21.5 inches |
| Form Factor | Micro |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Operating System | Windows 10 |
| Usage/Application | Personal Use |
| Warranty | 1 Year |
Ashok Kumar Rebari (CEO)
Dev Technology
Office No.-07, Floor-1st, Plot -290, Katayu Mansion, Dr Dadasaheb Bhadkamkar Marg, Grant Road
Mumbai - 400007, Maharashtra, India