Wholesale Distributor of a wide range of products which include lenovo v14 laptop, lenovo ideapad 3, lenovo all in one desktops, laptop lenovo, hp laptop and lenovo ideapad laptop.
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Series | Lenovo V Series |
| RAM Installed Size | 4 GB |
| Processor | INTEL |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Screen Size | 14 Inches |
| Operating System | Ubuntu |
| Hard Drive Size | 500GB to 1TB |
| Brand | LENOVO |
| Storage Type | HDD |
| Screen Resolution | Full HD (1920x1080) |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Included In The Box | YES |
| Adapter | YES |
| Accessories | BAG |
| Features | LIGHT LAPTOP |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | BUSINESS & HOME |
| Color | Grey |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 33250 / Piece Get Latest Price
| Series | Ideapad |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Processor | Core i3 |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Graphics | Integrated |
| Operating System | Windows 10 |
| Usage | Business |
| Touch Screen | No |
| Brand | Lenovo |
| Battery Backup | 3 Hours |
| Usage/Application | Business Use |
Minimum order quantity: 1 Piece
Lenovo IdeaPad 3 11th Gen Intel Core i3 15.6" FHD Thin & Light Laptop(8GB/512GB SSD/Windows 11/Office 2021/2Yr Warranty/3months Xbox Game Pass/Platinum Grey/1.7Kg), 81X800LGIN
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Core i5 |
| Drive Capacity | 500 GB |
| Screen Size | 23.8 inches |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Brand | Lenovo |
| Storage Type | SSD |
| Storage Size | 512 GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Usage/Application | Business Use |
| RAM | 16 GB |
| RAM Size | 8 GB |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 31000 / Piece Get Latest Price
| RAM Installed Size | 4 GB |
| Processor | i3-1005G1 |
| Series | LENOVO NOTEBOOK V14 IIL |
| Screen Size | 14INCH |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Operating System | Ubuntu |
| RAM | 4GB |
| Model Name/Number | 82C4A00LIH |
| Hard Drive Size | 500GB to 1TB |
| Brand | LENOVO |
| I Deal In | New Only |
| Adapter | YES |
| Accessories | BAG |
| Features | LIGHT LAPTOP |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Warranty | 1 Year |
| Usage/Application | BUSINESS & HOME |
| Color | Grey |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| CPU Model | AMD Ryzen 5 |
| Display Size | 15.6 Inch |
| Installed RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 15.6 inches |
| Operating System | Windows 11 |
| Graphics Card Type | Dedicated |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
Minimum order quantity: 1 Piece
HP 255 G10 AMD Ryzen 5 Quad Core 7520U 2.8Ghz Upto 4.3Ghz - (8 GB/512 GB SSD) 255 G10 Thin and Light Laptop (15.6 inch, Matt Silver, 1.45 kg)
₹ 32000 / Piece Get Latest Price
| Series | Ideapad |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 15.6 inches |
| Operating System | Windows 11 |
| Model Name/Number | Slim |
| Storage Type | SSD |
| Warranty | 1 Year |
| Screen Resolution | Full HD (1920x1080) |
| Weight | 1.8 kg - 2.2 kg |
| Color | Silver |
| Processor Generation | 11th Gen |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 31000 / Piece Get Latest Price
| Series | Ideapad |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | V14 |
| Storage Type | SSD |
| Warranty | 1 Year |
| Processor Brand | Intel |
| Color | GREY |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Series | Ideapad |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | DOS |
| Model Name/Number | V14 |
| Storage Type | SSD |
| Warranty | 1 Year |
| Screen Resolution | Full HD (1920x1080) |
| Color | Grey |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Generation | 13th Gen |
| RAM Installed Size | 16 GB |
| RAM | 8 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 35000 / Piece Get Latest Price
| Series | ThinkPad |
| Processor | Intel Core i3 |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 |
| Storage Type | SSD |
| Graphics | Integrated |
| Usage | Office, Student, Business |
| Warranty | 3 Year |
Minimum order quantity: 01 Piece
₹ 54000 / Piece Get Latest Price
| Series | ThinkPad |
| Processor | Intel Core i5 |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Storage Type | SSD |
| Processor Brand | Intel |
| Display Technology | IPS |
| Processor Generation | 12th Gen |
| RAM Installed Size | 8 GB |
| RAM | 16 GB |
Lenovo ThinkPad E14 AMD Ryzen 5 7530U 14" (35.56 cm) WUXGA IPS 300 Nits Thin and Light Laptop (16GB RAM/512GB SSD/Win 11/Office 2021/AMD Radeon Graphics/Backlit Keyboard/FPR/Black/1.41 kg), 21JRS00U00
₹ 100000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 14INCH |
| Processor | Core i7-1165G7 Processor |
| RAM | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Security Features | Fingerprint |
| Color | Grey |
| Series | THINKBOOK G2 ITL |
| Model Name/Number | 20VDA0D1IH |
| Included In The Box | YES |
| Adapter | YES |
| Accessories | BAG |
| Features | LIGHT LAPTOP |
| Operating System | Windows |
| Warranty | 3 Year |
| Usage/Application | BUSINESS USAGE |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
Minimum order quantity: 01 Piece
Ashok Kumar Rebari (CEO)
Dev Technology
Office No.-07, Floor-1st, Plot -290, Katayu Mansion, Dr Dadasaheb Bhadkamkar Marg, Grant Road
Mumbai - 400007, Maharashtra, India